כוח האותיות הנסתר – חלק א'

כוח האותיות הנסתר מן הגלוי – חלק א' 

בכל אות יש תדר משלה וכוח למשוך אנרגיה מעולמות עליונים , כך שכל האותיות יחדיו מחברות אותנו לעולם זה , באמצעות שימוש באותיות אנחנו מדברים לומדים לקרוא מתפללים ,שרים ,ובעצם מתקשרים האחד עם השני ונוצר חיבור . בנוסף ביכולתנו ליצור מציאות בעזרת בחירת המילים שאנו בוחרים לומר או להגיד .  למשל לאות א' כוחות של הארה , האות משדרת יציבות , ביטחון , נוכחות , ובנוסף היא מחברת בין העולם העליון לעולם שלנו ומהווה קו תקשורת ישיר וזורם , (הרחבה על האותיות בהמשך).

איך קרה שקיבלתי את הסוד של האותיות ?

ברגעים הללו , אני חושבת שכבר השתגעתי כשאני שומעת שמדברים איתי ואני כבר עונה ומנהלת דו – שיח בתוך הראש . אחד הנושאים הראשונים שקיבלתי לעשות שינוי זה דיבור לקוי הנקרא ריכול ודיבור שמוציא לא טוב את המדברים עליו . הקול שנשמע היה רציני , נחוש, ואף חשוב . הרגשתי אותו בכל גופי  – צמרמורת חזקה . ישות מוארת השייכת לאחד הסופרים החשובים שפירש לי את תורת הנסתר והוא מדבר והקול שלו התדר שלו מהדהד במחשבתי ומשתלט עליה באומרו  לשמור על לשוני .

כמובן שבתקופה הקרובה הייתי עסוקה בלנקות מעצמי דברים , כי בעצם הייתי עמוסה בדברים שעשו לי רע  והציפו אותי ומשם הביקורת והאשמה לא איחרה להגיע יחד עם המון קיטורים ורחמים עצמיים.

די נמוך נכון ? אז זהו הגיע הזמן שלי להתעורר מתוכי החוצה וזה קרה בגדול , שקיבלתי את סוד האותיות יחד עם חוקי הרוחניות שהבנתי את המהות שלי . הבנתי שיש הרבה יותר מימה שנראה לעין.

האותיות הן מחווה גדולה מהבורא , כאשר נשכיל ונלמד מחדש להשתמש בהם בתבונה, אז נקבל עולם שלם אוהב ומלא בחמלה ,נעזור איש לרעהו  " ואהבת לרעך כמוך" עלינו לאהוב אחרים בדיוק כמו שאנו אוהבים את עצמנו . כשנבין שחוק הנתינה בהלימה עם כוח הקבלה ולהפך .

בכל אות ואות יש עוצמה ותדר משלה שמהדהדת למרחב הפוטנציאל. לכל אות ואות משמעות והגייה שונה שגם לו משמעות ותדרים שרוטטים למרחבים גבוהים .למשל שירה נשמעת למרחקים בתדרים אנרגטיים ויש בהשפעתם ליצור תחושה טובה והתעוררות של רגשות כמובן שהמטרה ליצור תחושה טובה .

לדוגמא:  פעמים רבות נמצא את עצמנו מזדהים עם סוג המוסיקה שנשמע עד למקום של הזדהות כמו שחבר טוב מקשיב לנו ומבין אתנו כך השיר שבחרנו מזדהה ומלווה את הרגש שאותו אנחנו מרגישים , שיר פופ למשל יחדיר בנו את הרצון לרקוד ,לנוע, לשיר ,ולשמוח .ובהחלט מרגע של עצבות וצער נוכל להתרומם בקלות . ישנם שירים ומנגינות כמו מוסיקה קלאסית המעוררות בנו את החלק היצירתי שבנו עד שבוער בנו הרצון ליצור , לרקוד, לצייר, לבשל , לפסל, לכתוב, ולשיר.

הכותבת : שני מוסן יועצת רוחנית ורגשית לשינוי דפוסים ישנים ויצירת מציאות חיובית, *מתקשרת הקוראת באמצעות האותיות , *מפרשת חלומות , *פותחת בקלפים ומכוונת  * עוזרת בחיבור רוחני והעלאת התודעה הגבוהה  .                                    להתקשרות והתייעצות 0545690481 – שני מוסן .