כוח האותיות הנסתר – חלק ב'

כוחן של אותיות והשפעתן על המציאות  –  חלק ב'

 בכל מילה יש כמה משמעויות ובכמה רבדים .
מילה מכילה תדר מסוים הוצאתה למרחב הפוטנציאל מאפשרת יצירת מציאות .
המילה מהווה גשר לעולם המחשבות שלנו  .

.הידע שקיבלנו מאפשר לכל אחד מאתנו  לעלות את המודעות ואת התודעה שלנו למקום גבוהה יותר .באמצעות שפת הדיבור ושימוש בכלי השמיש ביותר בעולם שהוא השפה שלנו .אנחנו מדברים כל יום מבטאים את עצמנו ,האם אנחנו מודעים למילים שאנחנו בוחרים להוציא למרחב? נתעמק כדי להבין את המשמעות…

הכוח שבחזרה על מילה :

ישנו תדר שמחכה תדר והוא מופעל באמצעות חזרה על אותו משפט ,

בחזרה על אותו דבר יש כוונה לבוא ולהדגיש את הנאמר לדוגמא:

אני שמחה יותר ויותר אני מרגישה טוב ואנרגטית יותר ויותר – משפטי העצמה כמה פעמים שנאמר בחזרה ונוסיף רגש נניח של אהבה אחרי 10 דקות באמת מצב רוחנו ישתפר ונרגיש טוב יותר

המוח לא מבחין במה שהוא שומע ( קלט) הוא מתפקד כמו מכשיר שומע ומקליט ומוציא ( פלט) הקלטה ומשמיע אותה למחשבות המחשבות בסיוע של עוד מערכת הרגאותיות ערך מספרי הנקרא נומרולוגיה , היא משמשת אותנו לקריאת החיים שלנו כמו מפת הגורלות  . ההבנה הרחבה שלכל אות יש ערך מספרי והוא התרגום לשפה בין ממדית ומוסכמת בין כל העולמות האחרים הנקראים בשפתנו חוצנים. לכן גם כאן יש משמעות גדולה וביכולתנו לתקשר עימםשות מתחילה לבנות מציאות והנה הבריאה יכולת הבחירה מעניקה לנו את יכולת הבריאה של עצמנו .

טיפים לבריאת מציאות חדשה:

  • מודעות-  חשובה לבחירת המילים , לשמוע ולהיות במודעות למה שאנו אומרים ומתכוונים במה שאנו אומרים .
  • שמיעה בשמיעה הבנו שיש צליל שגוי למשל המילה קשה לי גורמת שיהיה קשה , מה עושים? בוחרים במילה אחרת תנסו לי זה עזר !  למשל מאתגר זאת מילה שמחליפה את הקשה ומהדהדת למקום טוב ופתוח ומשם יש המשכיות לטוב יותר קל יותר .
  • הקשבה ללמוד להקשיב למה שהסביבה מדברת ואומרת לנו – נניח נשמע אין לי כוח , אני עייף –וואו זה תדר מוריד נכון ? אז פה זאת הזדמנות הכלה והבנה שהסביבה שלנו מהווה מראה לחלקים מתוכנו המשתקפים בסביבה והמסר הוא שאנו מרבים להשתמש במילים הללו והם לא משרתות אותנו השיטה היא לבחור מילה שתתאים מבלי להוריד תדר למשל : פה נשתמש בהפוך על הפוך – יש לי כוח נגיד 3 פעמים ומסתבר שהמוח לא יודע להבדיל מה אומרים לו , מדהים!
  • התרגשות – לעיתים אנו מדברים מהרגש , אכן חשוב לבטא את מה שאנו מרגישים , כדאי להיות במודעות ולכוון ממקום טוב , כמו למשל לפרגן , לעודד ,לחזק מישהו שאנו אוהבים , שימוש במילים טובות פותחות עוד הרגשה טובה וחיבור ואיתו העלאת תדר במרחב השמחה והאהבה .  שימו לב שמילים בעלות קונוטציה שלילית מורידות תדרים ולכן אנו עלולים להרגיש עצב , דכאון, ורגשות של כעס ביקורת ואשמה .כדאי להתמקד במילים שגורמות לנו להרגיש טוב .
  • יישום הטמעה וקבלה תגרום לבריאה חדשה – זה קורה כאשר אנו בוחרים מילים בעלות קונוטציה חיובית, בהתחלה יש צורך בתרגול אבל אח"כ המילים הנכונות מגיעות ובאות לידי ביטוי מהדיבור. ומאין לי – יש לי . מעייפה – אנרגטית . מקשה לי – מאתגר , מחולה – לבריא ומרגיש טוב וטוב יותר ויותר . אני מאוד ממליצה ליישם ולהכניס אווירה חיובית בכל מעשה ידנו . .

לסיכום :

  • כוח האותיות הוא נושא בהחלט גדול ורחב , יש להתייחס לנושא בזהירות רבה , בידנו לחולל ניסים , לברוא מציאות טובה , נוכל לרפא , נוכל לחשוב חיובי אם נבחר את המילים שלנו על הצד החיובי שבו.  זכרו להיות מודעים, לשמוע ולהקשיב ואפשר לתקן כמו ילד שלומד לקרוא  אותיות ומילים  הכוח שבבחירת מילים חשובה בכל תחומי החיים נדבר לטובה נראה את החיים לטובה . למי שמחפש את הדרך ולא מצליח ליישם או להתחבר אני אשמח לסייע ולעזור למצוא את הכיוון הנכון המואר והרוחני שחלקנו מחפשים אותו , ההבנה שאפשר אחרת , מתבטא ומשפיע לטובה בכל תחומי החיים – חברתית , זוגית , כלכלית, פנימי אל עצמנו , בריאותית וכו'.

הכותבת : שני מוסן יועצת רוחנית ורגשית לשינוי דפוסים ישנים ויצירת מציאות חיובית, *מתקשרת הקוראת באמצעות האותיות , *מפרשת חלומות , *פותחת בקלפים ומכוונת  * עוזרת בחיבור רוחני והעלאת התודעה הגבוהה  .                                   להתקשרות והתייעצות 0545690481 – שני מוסן .