עולם החלומות – חלום נבואי .

 

בזמן חלום נוכל להבין מסרים נסתרים לעומק האומנם?,

 המוח מעבד רגשות במהלך השינה. בחלום העולם הרגשי תופס נפח משמעותי ומשפיע על המראות שנראה בחלום . החלום הוא תופעה שנראית בכל העולם חוצה תרבויות, שגם נראתה בחיות וגם בילדים קטנים מאוד ידוע שלחלום חלק רחב בפעילות המוחית ובתהליכים פנימיים של עיבוד חוויות תחושות רגשות מהמציאות וחשובים בשחרור והפרדה גם בחלק של הזיכרון בין מה שיישאר במודע ולמה שיגיע לתת מודע . .
ישנם סוגים שונים של חלומות:

\חלום בהלה או סיוט – כאשר אנו קמים מיוזעים ומבוהלים התחושה היא של פחד וזהו הרגש המניע את החלום ולכן בעל השפעה גבוהה על המראות שבחלימה והתמונות שאנו רואים בחלום.

חלום המבוסס על רגש של אהבה -לרוב יהיה חלום של חיזוקים וביטוי אהבה של מישהו קרוב או רצון של החולם לביטוי של אהבה עם תמונה שנראתה מהמציאות שכמובן מגיעה מהתת מודע –כי לא העזנו לתת לתחושה הזו להתבטא במציאות .

חלום מבוסס תקשור – באמת ישנם המון חלומות שמורכבים מתקשור – תקשורת עם חוצנים שאנו רואים חלליות וכל מיני אלמנטים ניסיוניים , חלום עם נפטרים – המגיעים למסור לנו מסרים או הודעות וחיזוקים חלום בתקשורת עם איש רוחני – זהו מפגש עם המדריך הרוחני שלנו שם בהחלט יש קשר שיש להעמיקו במדיטציה קשר זה מחבר אותנו לרמה הנשמתית שלנו ועוזר לנו להתפתח רוחנית ונשמתית להשגת הייעוד בעולם הזה. חלום הטומן בתוכו סמלים – כגון מעגלים רוחניים ושבטיים או סמלי מגן דוד – מכוונים אותנו לבצע הגנה . או מספרים לנו שאנו מקבלים שמירה שמיימית כמובן בזכות מעשים לזכותנו שאנו מבצעים במציאות .

חלום נבואה – מבוסס ברובו על החלק האינטואיטיבי שמתוכנו אליו אנו מחוברים , אנשים החולמים חלומות שמתגשמים טמונה בתוכם יכולת אדירה שרק משוועת לצאת ולהתבטא.
שכן לאלו הרואים מראות עתידיים ישנו תפקיד מהותי להעברת מסרים והתראה מפני סכנה . הפוטנציאל קיים במרחב שבין ממדים עלול להתגשם .
ולכן בזמן חלימה אלו הרואים את המתרחש ובא חשים דרך מערכת מרכזי החישה שלהם המגבשת התהוות של התממשות עתידית.

איך יודעים שמדובר בחלום נבואתי?

 

באמצעות הרגש – הרגש מאוד מועצם – התרגשות של משהו גדול שקורה בדרך כלל מרגישים רטט גדול כמו משהו שקשה להכיל או להבין.

דרך תמונה – הם רואים מספר תמונות כמו ראייה מהצד למשהו שמתרחש כאשר הם אינם חלק ממנה ורק צופים  .

באמצעות ארבעת האלמנטים של הטבע- התגלגלות גדולה ורועשת של מים או אש בשילוב רוח ואדמה ניתן לראות רעידות אדמה או צונמי , לפעמים בשילוב של כמות גדולה של אנשים .ניתן לראות התערבות אסטרולוגית כמו מפה של כוכבים , ליקוי חמה או ירח ומספרים כסמלים המחזקים כרמיזה לתאריך .

מארג הזמן- דרך התחברות להוויה וחיבור למימד רביעי בו כל נקודות הזמן מתאחדים מהעבר ומהעתיד לנקודה אחת הקוראת באותו הרגע וכאן נוצר חלון פוטנציאל התגשמות הניתן לראות תמונות או חלקים העתידיים להתממש בעתיד – יש לזכור שמדובר בהצצה לעתיד ולא כל חלום שכזה מתממש ממארג הזמן למציאות העכשווית שנמצאת בהווה של שלנו .

לסיכום : לאלו שחלמו חלום נבואתי לרוב מרגישים זאת בכל חלקי גופם. כמובן שההבדל בין חולם כזה או אחר להעברת תכנים נבואיים מורגש ברמת החיבור הרוחני שככל שרמת התודעה גבוהה יותר. החולם מגיע למימדים גבוהים או עולמות מקבילים בצורה האנרגטית שלו .
כאשר החולם נמצא ברמת תקשור גבוהה בנוסף הוא חלק ממערך קבוצת הנביאים הנמצאים בעולמות העליונים ביותר . – בימינו ידוע שישנה התקיימות שכזאת אך היא מוסתרת .

 

 

הכותבת שני מוסן – מורה במכון רוחניות לקורס בחלומות. 
משחררת דפוסים ישנים ואמונות, ופותחת שערים למימוש והעצמת הפוטנציאל האישי ,
ומכוונת למציאות חיובית ושפע . 
.