תקשור בכתיבה אינטואיטיבית

תקשור באמצעות כתיבה אינטואיטיבית

אחד האמצעים לקבל מידע מתוקשר הוא באמצעות כתיבה .מתחילים לבצע רגיעה מוחלטת באמצעות מקום שקט ורגוע בעל אופי נעים

מבצעים מספר נשימות עמוקות בהן מדמיינים הכנסה של האור לכל התאים בגוף והרפיה מוחלטת שלנו והוצאת אוויר של מחשבות שצפות או קופצות לראש יש לבצע ניקוי שבה מדמיינים דף לבן שנשאר לבן וזה מה שנשאר בראש

וזאת על מנת להשאיר את המחשבות במקום אחר ולפנות מקום לתקשור בלבד כדי לקבל באופן מלא את המידע שממוקד לתקשור

תקשור ראשוני מתבצע עם המדריך הרוחני שלנו שמנחה אותנו ושומר על המרחב של תקשור מוגן ונותן לנו הנחייה וכלים להמשך .

יש להבין שהתקשור הוא עם ישות גבוהה בעלת תודעה גבוהה לכן יש למקד את השאלה במרחב הרוחני לטובת הכלל לשמור על שפה של יראה ממקום של כבוד והכרת תודה כמו אל מורה או מדריך .

יש להתחיל את הכתיבה כך : שלום רב וברוכים הבאים למדריכים הרוחניים שמלווים אותי , תודה שהנכם מנחים ושומרים ועוזרים לי  , ברצוני לשאול שאלה  : עבורי שני בת רחל בנוגע למצב כלכלי בו אני נמצאת אבקש בבקשה הנחייה אילו מעשים נכונים עבורי לבצע על מנת להתקדם בתעסוקה ופרנסה תודה.

תשובה :  שלום רב , ותודה לך על יוזמתך ורצונך בהתקדמות ועשייה מבורכת את , בכל אשר תעסקי ויגעו ידייך מלאות הן בעשייה ליבך מלא ברצון טוב להשפעה מהאור ומהניצוץ האלוהי מחוברת את לאחד לבריאה כולה והינך ועלייך למקד את האור לדרך שבו את המצאת ונמצאת ומובילה אותך למקום הנכון עבורך שבדרך זו בו את נמצאת שליחים מן האור ומלאכים שומרים על המרחב ותמיד מאירים לך את המשכיות שאינסופית היא . מבקשים אנו ממך להרפות לחצים  ואל נא פחד שמה הוא איננו קיים בעבור המקום בו הינך הולכת . תודה רבה להדרכה . תודה לך מוארת את בכל אשר את .

ניתן לפתוח בשיחה שמזמנת עוד שאלות ולהתמקד בתקשור בעוד שאלות שעולות . בהמשך ניתן לתקשר בכתיבה עם נוכחות של נשמות של קרובים אלינו חיים או מתים  כאשר פונים אלינו ואנו מרגישים תחושה מוזרה בסביבה שלנו הפרטית או שמגיעים דרך חלומות להעביר מסר כזה או אחר ניתן לפתוח בכתיבה למטרה של השלמת השיחה והמסר .