מה הוא תקשור?

תקשור מהו? תקשורת קשר מהסוף להתחלה

תקשורת היא רשת של מידע ביקום הזמינה לכל עניין ודבר לכל היצורים החיים גם שכולם מחוברים לרשת זאת כמו המילה קשר שמשתווה למילה אנרגיה . זהו מאגר מידע אינסופי הנמצא ברשות ולרשות אותה הבריאה , שאנחנו בני האנוש חלק מהבריאה כמובן כמו כל היצורים החיים באשר הם ממאגר זה ניתן לשאול שאלה והתשובה תתקבל.

איך שואלים ? איך מתחברים לכל המורכבות הזאת ? ההבנה שתקשורת כזו או אחרת קיימת וחיונית להישרדות האנושות ההבנה שתקשורת עם נשמות או ישויות או עם הבריאה כולה היא קיימת כי אנחנו חלק מהבריאה השלמה ,ההבנה היא בצורת התקשורת יש סוגים שונים של תקשורת כמו סוגים שונים של שפות .

התקשורת היא סביב החושים שלנו חוש הראייה – לדעת היכן להביט ולהיות מודעים למה שהיקום מראה לנו מאחר שאין מיקריות בעולם ויש סיבתיות לכל דבר שקורה להשאר במודעות גבוהה חוש השמיעה – לשמוע מה שאומרים לנו ולהקשיב ואז להבין למה נאמר לו דווקא המילים האלו שאותו אדם בחר לומר לי למשל " כאשר אשה זרה ברחוב שאומרת יש לך 2 תביאי לי אחד" שאלתי את עצמי מה היא אומרת לי בעצם והבנתי שזה מסר , לבריאה יש דרכים להעביר אלינו הודעות , מסרים, חיזוקים.

דרך החושים אנו קולטים המון מידע ומבינים איך לפעול ומה נכון עבורנו זאת היא המראה שלנו את הסביבה :

חוש המישוש – הרגשה של מרקמים הבדלים ותחושות במקום והשייכות לאיפה אני נמצא חוש הטעם – להבין את הטעמים מלוח – מוחל , מר – רם , חמוץ – צומח , מתוק – כמות , חריף – פריחה פרח יש מהות לכל אות ותדר שמהדהד לעוד כיוונים חוש הריח – נותן לנו להבין כיוונים לפי הריח המוח האנושי מתרגם ריחות למצבים ולאיזה כיוון עלי לפנות החוש השישי – חוש שניתן לפתח ומשלים את המקום הלא ידוע והנסתר כביכול דרך החושים אנו קולטים מידע בפיתוח חוש השמיעה והחוש השישי נוכל לקלוט תקשור בצורה חדה יותר תחושת צמרמורות ותחושת דה ג' וו הם תחושות גופניות שהגוף הפיזי מרגיש דרך הגוף האנרגטי שמאותת לו שהמקום או המצב בו אנו נמצאים כבר קרה . כמו גם שהדבר שנאמר עכשיו אמת הוא ומאשר . בנוסף הדבר קורה בעולם מקביל ולכן התחושה שהדבר קרה מאחר שהגוף האנרגטי נמצא בהוויה והוויה נמצאת היא בכל מקום שבו יש הדהוד השייכות לאותה סיטואציה . באותה נקודת זמן שבה אנו שוהים יש כפילויות שלנו בעולמות מקבילים ושם מתבצע המעשה הפוטנציאלי הגבוהה יותר שרצינו שיקרה לנו בחיינו עם הסובבים והאנשים שמסביבנו.

תגובה אחת בנושא “מה הוא תקשור?”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *