פירוש חלומות וחיבור לעולם הרגשי .

עולם החלומות כביטוי לעולם הרגשי שלנו.

מאת : שני מוסן  יועצת רוחנית ומפרשת חלומות.

במהלך הלילה אנו עוברים מצבי שינה הנקראים REM  הנכללים בהם  4 מחזורי שינה .

בזמן זה מתבצעת חלימה עד לכניסה לגלי אלפא ותטא . זהו מצב פיזיולוגי של הגוף בזמן שינה קלה – עד עמוקה  הזמן שבו מתבצע זמן חלימה וכל מערכות הגוף מורידות פעילות והחלק מהצוואר ומטה הינו ללא יכולת לזוז , הגוף ואיבריו בהרפיה  .

החלק העיקרי שמציף ומגיע לידי ביטוי הוא החלק הרגשי המגיע מהתת מודע אל המודע, הרגשות תופסות חלק נכבד ומסתתרות תחת אנשים , חיות, סמלים, סימנים ,  תחושות .

בזמן חלימה , המוח כמקרן אנושי המקרין תמונות של מקומות , צבעים , אנשים, אירועים ,אלמנטים מעולם הטבע  מתוך חוויות וזיכרונות מכל הזמנים במציאות שלנו . במרחב של המציאות אנו חווים אנשים ומשייכים אותם לתכונת אופי בצורה לא מודעת , לדוגמא פחד יכול להתבטא באדם שאנו מכירים ושיש לו פחדים שאנו יודעים עליהן שזהו חלק שבתוכנו המוקרן על דמות חיצונית .. דוגמא נוספת  אח במשפחה מרגיש הולך במקום ותקוע – בחלום שנחלום עליו  נניח עם בעיה ברגלים או איש ללא רגליים ברגש שלנו זהו  צד שלנו שתקוע ולא זז תחושה של חוסר אונים היא.  או אדם בעל ביטחון עצמי  נניח הבוס שלנו בעבודה  שאנו מעריצים במציאות- נחלום עליו כעל צד שנותן השראה וכוח בלהאמין בעצמי שלי וביכולות שלי .

לעיתים קרובות  חברים קרובים ומשפחה שלנו מבטאים רגש מסוים מהחיים האמתיים ומתפרשים בחלום .

פירוש חלומות ע"פ נושאים:

חלומות בתוך דימויים – נפילה ממקום גבוהה מהווה  תחושה של חוסר שליטה ואחיזה בחיים הפרטיים שלנו . כניסה למים או הופעה של אלמנט המים קשור לעולם הרגשי הפנימי שלנו  וזה עולם בפני עצמו עליו ארחיב בהמשך . עליה במדרגות ועליה במעלית – קשורה להתקדמות והתפתחות רוחנית של התודעה שלנו .

הופעה של חיות בחלומות – דימויים די נפוצים – כלב נושך או נובח , או זאב . נחשים או תולעים , ציפורי או בעלי כנף , יונים  , חיות מים לוויתנים דגים דולפינים , חתולים , חרקים לסוגיהם הם בעיקר ביטוי לעולם הרגשי  של החולם  במאמר הבא אתן הסבר רחב יותר .

חלומות על אנשים מתים לרוב מגיעים לבשר בשורה או להעביר מסר חשוב .

חלומות במפגשים עם אנשים רוחניים – צדיקים , רבנים , חובשי כיפה , דמויות המחזיקות ספר תהילים או ספר קדוש , לרוב נותנים לנו הצצה או מפגש עם המדריך הרוחני שלנו . מפגשים אלנו באים לספר לחולם על התקדמות רוחנית שלו.

חלומות על שבטים עתיקים , צמחי מרפא ,  לרוב קשורים לגלגול נשמות שעברנו .

חלומות על סמלים–  מעגלים עם אנשים שאנו לא מכירים , סימנים של מגן דוד נניח בתור שרשרת מספר על הגנה  על החולם ונותנת לו את הביטחון שהוא מוגן .חלום על טבעת מספר לנו על התחייבות ששכחנו ממנה והחלום נותן לנו תזכורת לחזור ולהשלים את ההתחייבות .

דלת פתוחה / מפתח לדלת מספר שהחולם בתהליך התפתחות אישית  ומחפש דרך לפרוץ ולהצליח .

חלומות על כסף יהלום , לב, זהב, קריסטלים,– יכולים להעיד על החולם שנמצא במצב כלכלי והוא מודאג , אם החלום הוא על זהב ויהלומים המסר הוא לכיוון חיובי ופוטנציאל שפע כלכלי

 

עולם זה הוא רחב ועמוק ניתן לקבל תובנות כאשר אנו יודעים לפרש ולהבין מה החלום מוסר או נותן לנו . וכדי לזכור את החלום מומלץ כשנזכרים בו לכתוב כמה מילים שהיו בחלום , לא כדאי להתעלם .

כדאי לכוון למודעות שלנו שאנו מעוניינים לזכור את החלום ולומר לפני השינה חלום טוב חלום שלום אני רוצה לזכור את החלומות שאני חולמת – לחזור על האימרה כל ערב לפני השינה לאחר מספר שבועות המשפט מחלחל למודע וישפיע על מנגנון זכירת החלומות . אפשרות נוספת לפיתוח תודעתי וזכירת חלומות הינו ע"י דמיון מודרך ומדיטציות .

לסיכום ,

בזמן חלימה , לזמן אין ערך מאחר שאנו עוברים למימד 4 מקום שבו הזמן לא קיים , העבר והעתיד מתמזגים להווה ופתאום יש חלומות מהילדות על ילד שהיה איתנו בכיתה , או על ילדים שבמציאות עוד לא קיימים , היריון , לידה . ואנו חווים את החלום כמציאות עכשווית ומתרגשים , אנו יכולים לבכות או לצחוק בזמן חלום , וכמובן בזמן החלימה אנו מעבדים את האירועים שחווינו , ונוטים לשחרר מטענים רגשיים המטרידים אותנו במהלך היום .

הכותבת : שני מוסן יועצת רוחנית ורגשית לשינוי דפוסים ישנים ויצירת מציאות חיובית, *מתקשרת הקוראת באמצעות האותיות , *מפרשת חלומות , *פותחת בקלפים ומכוונת  * עוזרת בחיבור רוחני והעלאת התודעה הגבוהה  .                                                                                      להתקשרות והתייעצות 0545690481 – שני מוסן .